Battle HQ II
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 éves a Battle HQ!

2 posters

Go down

2 éves a Battle HQ! Empty 2 éves a Battle HQ!

Témanyitás by Clanas Pént. Jún. 04, 2010 12:00 pm

Üdvözlök mindenkit a fedélzeten! Smile

Azon jeles alkalomból vésem ide e sorokat - megjegyzem, késve! -, hogy a BHQ megünnepelte fennállásának 2. évét!
De sok minden történt azóta!
Az eredeti BHQ 2008. május 9-én, este valamivel háromnegyed tíz után lett létrehozva.
Egy nappal később a fórum már készen állt a látogatók fogadására, és 2008. május 14-én megtörtént az első parancsnok igénylés: lett egy Sven Hippert-ünk! Smile
Sokan mások követték példáját, s noha jópáran kihulltak sorainkból, azért mi megmaradtunk, a kemény mag.
Túl vagyunk számos vitán, mégtöbb elvesztett és megnyert csatán, de még mindig állunk, mert szilárd oszlopot képeznek jeles, megbecsült játékosaink.
Nem pusztán a játékosainkat szeretném kiemelni, hanem jelenlegi adminunkat is, LUGAL-t, az "egykori" Heinrich Müllert, aki precízitásával nem csak engem ajádnékozott meg, amikor még játékos volt, hanem mindannyiónkat most, mint admin.
Nagyon kevés olyan fórum létezik, amely ennyi időn keresztül működik, és ez dicsfényzi mind a játék nagyszerűségét, mind a résztvevő személyek elszántságát, kitartását és lojalitását.
Remek csapat vagyunk, és remélem elhúzódik a háború! Wink
Szeretném megköszönni mindenkinek, hogy a BHQ-t választotta, és kitart mellette jóban-rosszban.
Clanas
Clanas
Admin

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2009. Jun. 20.

http://www.onlinetarsasjatek.hu

Vissza az elejére Go down

2 éves a Battle HQ! Empty Re: 2 éves a Battle HQ!

Témanyitás by LUGAL Pént. Jún. 04, 2010 1:38 pm

Köszönöm at elismerést! Számomra hogy admin lehetek, kivételes megtiszteltetés, és nem csupán vállalt kötelezettségnek hanem örömteli feladatnak tekintem e tisztséget.
Igen, akik most is játszunk, zömében az eredeti, kezdeti játékosokból kerülünk ki, de vannak újak is és nyitottak vagyunk más, ezután belépő játékosokra is. Elvégre ha nekünk megtetszett és hétről-hétre játékélményt ad, akkor bizonyára másoknak is.
Voltak zökkenők, de azok végül mindig előrevitték a játékot, volt olyan hogy bezár a játék, de a kitartó "ellenállással", egy-egy hirtelen jött frappáns ötlettel mindig megmentettük és azóta is működik, s bízom benne hogy jövő ilyenkor a 3 éves jubileumot ünnepeljük!
Egészségünkre...! Very Happy
LUGAL
LUGAL
Admin

Hozzászólások száma : 590
Join date : 2009. Oct. 03.
Age : 58
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

2 éves a Battle HQ! Empty Re: 2 éves a Battle HQ!

Témanyitás by LUGAL Csüt. Júl. 22, 2010 10:28 am

A jelenlegi sorozat 27. köre következik. Ez -az immáron több mint két éves játék életében- azt jelenti, hogy 26 kört egyfolytában végigjátszottunk, ami bizony testvérek között is fél év.
Ezt a 26 kört magam vezényeltem le, komoly megtiszteltetés ez számomra! Néha picit fárasztó, hol könnyebb hol nehezebb, de a jelentések írásakor mindig jóleső érzés tölt el, mert egy jó játékélménnyel vagyunk gazdagabbak amely valamelyest kikapcsolódást nyújt a mindennapok gondjaiból.
Bízom benne hogy előbb-utóbb gyarapodik a játékoslétszám, s hogy újabb 26 hét múlva már a jelen sorozat egy éves évfordulóját ünnepeljük!
Köszönet mindenkinek, LUGAL.
LUGAL
LUGAL
Admin

Hozzászólások száma : 590
Join date : 2009. Oct. 03.
Age : 58
Tartózkodási hely : Debrecen

Vissza az elejére Go down

2 éves a Battle HQ! Empty Re: 2 éves a Battle HQ!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.